Staro i nepisano pravilo koje se provlači stoljećima kaže da ako u utakmicu, borbu, meč, duel, fajt uđeš podcjenjivački i "lako ćemo" onda dobiješ takvu pljusku da ti u ušima i glavi zvoni danima, pa i mjesecima. E to pravilo se nama danas dogodilo jer smo pobjedu i bodove upisali još "prošle godine". A igrali smo protiv i bili domaćini u Garčinu ekipi ŽNK Mikanovci koju smo u prvom dijelu prvenstva dobili, a bili smo tada i kompletni što ne opravdava današnju izvedbu i pristup. Činjenica da je i trener odustao već u prvim minutama od vođenja utakmice (prva utakmica u 15 godina trenerskog posla) ukazuje na činjenicu o ranije napisanom. No pošto su i takve situacije sastavni dio svakog sporta pa i nogometa analizirat će se sve u detalje i nadamo se izvući pouke i ne ponoviti ovakvu utakmicu. Rezultatski 2:4 (0:3) za gošće kojima želimo sretno u daljnjem nastavku prvenstva.