Kao što smo jučer najavili danas je bio red na kadetkinje i odigravanje utakmice protiv HNK Đakovo Croatia. Početak utakmice u 15:00 sati i sve ostalo što se tiče uvjeta za igranje preslika jučerašnjeg dana. S obzirom da nam kategoriju kadetkinja popunjavaju pionirke s pravom igranja za kadetkinje većini igračica je ovo bila druga utakmica u dva dana što je bilo za posljedicu da nismo mogli parirati ekipi iz Đakova ne umanjujući zbog toga njihovu pobjedu koja je u konačnici bila rezultatski 4:1. Gošče su povele već u 10 minuti, da bismo odmah u istoj minuti mi poravnali rezultat opet pogotkom Popović Karle. Imali smo dosta šansi koje nismo realizirali, a to se u nogometu kažnjava. Čestike Đakovčankama, a mi idemo dalje gdje idući vikend kadetkinje idu u Novu Gradišku, a pionirke u Bizovac.