Današnjim gostovanjem pionirki u Bizovcu kod NCDIM Bsk odradili smo 10. kolo i zaključili ovaj vikend. Današnja utakmica odigrana u sličnim uvjetima kao jučer što se tiče vremenskih prilika, oblačno, sa sunčanim razdobljima i prohladno. Teren odličan za igru. Utakmicu smo odigrali li-la, podrazumjevajući pod tim da smo u utakmicu ušli lako ćemo, podcjenivši protivnika, a kako to biva onda onda te neće ni gol ni dobra igra što je bilo očito u prvom poluvremenu. Jedva smo realizirali jedan gol u tom prvom poluvremenu iako smo imali konstantan posjed lopte i igrali na polovici protivnika. Ležerna igra nas je umalo koštala da poluvrijeme domaćin bude u vodstvu. Nakon motivirajućeg govora trenera u poluvremenu, drugi dio utakmice je bio drastično bolji u svakom segmentu. Krajnji rezultat utakmice 4:0 (1:0) u našu korist. Domaćinu hvala na gostoprimstvu i sretno u idućim kolima.